O nás

Národná kultúrna pamiatka, pôvodne kostolík (z roku 1640), prestavaný Révaiovcami na kaštieľ, slúžil v minulom storočí štátnym majetkom na rôzne hospodárske účely. Predvojnoví majitelia, Reichlovci, ho reštituovali a po rozsiahlej rekonštrukcii ho otvorili v roku 2002 verejnosti na kultúrne, neskôr v spolupráci s nájomcami na ubytovacie a reštauračné účely. Kaštieľ neskôr odkúpili Holečkovci, ktorí sú majiteľmi dodnes.

Je tu krásne, romantické prostredie pre páry aj rodiny s deťmi. Ťažiskom podnikania sú svadby. Pred viac ako 10 rokmi sme boli prví, kto organizoval svadobný obrad v záhrade, pod holým nebom. Kaštieľ sa zmenil na nepoznanie. V susedstve sa nachádzala hospodárska budova v dezolátnom stave, ktorú Záturčania volali “malý kaštieľ“. Budova bola odkúpená a prestavaná na malý, slušný penzión s tromi dvojposteľovými izbami a mezonetovým apartmánom, kapacita je do 13 osôb. Ku kaštieľu prináleží aj park s rozlohou 2,5 ha, so starými vzácnymi drevinami. Na prízemí kaštieľa je salónik s kapacitou do 25 osôb a reštauračná časť. Vonku sa nachádza krytá terasa a obrovská záhrada s 30 stolmi. Súčasťou záhrady je aj väčší altánok s ohniskom, dva záhradné grily a detské ihrisko. Svadby sa konajú na poschodí, kde je sála pre 60 osôb a salóniky s kapacitou do 35 osôb. Okrem toho sa tu často konajú rodinné oslavy, firemné akcie, krstiny ale aj káry.

Nakupujeme vždy čerstvé suroviny z overených domácich chovov. Varíme radi, varíme ako pre seba. Čapujeme lokálne aj české pivá a všetko jedlo si pripravujeme sami. Sme rodinný podnik, varíme celá rodina.

Vytvorte si rezerváciu

Rezervačný formulár